Мандруй! Уявляй! Відкривай!
На головну

Мобільність молоді

БУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ (БУР) Будуємо Україну Разом – волонтерська програма, яка через спільну працю, подорожі та неформальну освіту об’єднує українську молодь у мережу активних громадян.

Щороку БУР анонсує табори у різних куточках країни: від Луганської та Донецької до Львівської та Закарпатської областей. Учасники разом навчаються, відпочивають та допомагають з ремонтом у будинках, які цього потребують. Табори тривають від 2 до 10 днів. Проживання та харчування забезпечується.

Слідкувати за анонсами можна на офіційних сторінках БУРу в фейсбуці та інстаграмі: https://www.facebook.com/BuildingUkraineTogether https://www.instagram.com/burburbuuur/

ТВОЯ КРАЇНА Твоя Країна – це всеукраїнський молодіжний проєкт, що триває з 2014 року. Головне гасло – «25 областей до 25 років». Учасники подорожують містами України задля обміну досвідом та культурою. Зазвичай живуть гості вдома у місцевих. Організатори в кожному місті забезпечують тімбілдингом, екскурсіями, зустрічами із відомими людьми та частково харчуванням.Все для того, щоб якомога краще пізнати нове місто, а разом із ним себе та свою країну.

Слідкувати за анонсами можна на сайті: https://tvojakrajina.org/

ERASMUS+ Це комплекс програм обміну за кордон для молоді. Програми Ерасмусу дозволяють на конкурсній основі потрапити на обмін у будь-яку країн-член Євросоюзу. Існують довгострокові та короткострокові програми. Довгострокові для студентів університетів (про деталі потрібно дізнаватися у конкретному університеті)м короткострокові для усіх охочих. Організатори забезпечують харчування, проживання та відшкодовують кошти, витрачені на дорогу.

Шукати анонси програм можна на цих сторінках: https://www.facebook.com/developmentngo/ https://www.facebook.com/ngo.iskra/

CОЦІАЛЬАНА ЗГУРТОВАНІСТЬ ЧЕРЕЗ УЧАСТЬ МОЛОДІ Проєкт, що передбачає навчальні лекції онлайн, оффлайн та обмін досвідом з працівниками молодіжних центрів із усієї України.

В рамках конкурсу проходить 5 занять онлайн та 2 заняття оффлайн. Після цього учасники відвідують молодіжні центри одне одного та обмінюються досвідом на місцях.

Цьогорічний набір закінчився, однак можна податися наступного року. За подальшими анонсами слідкуйте на сторінці Всеукраїнського молодіжного центру у фейсбуці - https://www.facebook.com/allukryouthcenter/

_